
Danas su odigrane posljednje dvije četvrtfinalne utakmice Božićnog turnira u Novom Travniku.
U prvom susretu koji je odigran u 18:00h sastale su se ekipe Moja Zemlja Bučići i TiOil. Prvi dio je bio odličan s dosta prilika na obje strane čemu svjedoči i rezultat poluvremena od 2:2. U nastavku su igrači TiOila "dali gas" i slavili s ukupnih 6:3, te prošli u polufinale.
U drugom susretu snage su odmjerile ekipe Caffe City Uskoplje i MNK Putićevo. Putićevo je na poluvremenu vodilo s 2:1, ali su Uskopljani u nastavku uspjeli izboriti sedmerce. Nakon ruleta penala u polufinale je prošla ekipa MNK Putićevo.
KK/Notra.ba

