
Sutra se u Domu kulture u Novom Travniku održava Izložba slika polaznika školice ArTelje.
Izložba svoja vrata otvara u 18:00h, stoga vrijedi doći pogledati što su polaznici naučili uz mentorstvo mlade slikarice iz Novog Travnika, Anđele Banović.
"Pozivamo sve da dođu i podrže mlade umjetničke duše, naravno uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera". - poručila je Anđela Banović, mlada umjetnica i osnovačica ArTeljea.
KK/notra.ba

