
Danas su odigrana prva dva susreta četvrtfinala 37. Božićnog malonogometnog tunira u Novom Travniku.
U prvom susretu igranom u 18:00h sastale su se ekipe Veterani JC i Caffe Club Sport. Nakon prvog dijela rezultat je glasio 3:1 u korist Veterana, a svoju prednost su u drugom dijelu i potvrdili slavivši na kraju s ukupnih 6:2. Time su postali prva ekipa koja je prošla u polufinale.
U drugom četvrtfinale snage su odmjerile ekipe Apotekari Busovača i MZ Stojkovići. Radilo s o dosta tvrdoj utakmici čemu svjedoči rezultat prvog dijela od 1:1. U nastavku je odigrana možda i najbolja utakmica turnira s pregršt aktraktivnih poteza. Ipak Apotekari su s ukupnih 3:2 prošli u polufinale.
U sutrašnjim četvrtfinalnim dvobojima sastaju se: TiOil - Moja Zemlja Bučići i Caffe City Uskoplje - MNK Putićevo.
KK/notra.ba

