
Danas su odigrana sva tri susreta 37. Božićnog malonogometnog turnira u Novom Travniku.
U prvom susretu su se sastale ekipe TiOila i Mladeži HDZ-a Novi Travnik. Viđeno je čak 9 pogodaka, a na kraju je ekipa TiOil slavila sa 6:3.
U susretu koji se igrao u 19:00h snage su odmjerile ekipe Caffe City Uskoplje i MZ Stojkovići. Već na poluvremenu je "pukla petarda" jer je ekipa iz Uskoplja vodila s visokih 5:0. U nastavku su nadodali još dva pogotka, a ekipa Stojkovića je uspjela postići počasni pogodak.
U posljednjem susretu dana Apotekari iz Busovače su sa 7:2 savladali ekipu NK Viteza.
Sutra nas očekuje nastavak turnira i tri nova susreta.
KK/notra.ba

