
U nedjelju, 20. prosinca MZ Bare organizira božićno druženje "Proslavimo Božić zajedno" u suradnji s udruženjem Dječja misija BiH.
Druženje će se održati ispred MZ, odnosno ispred Crkve u Mjesnoj zajednici. Najmlađi će dobiti paketiće, a za odrasle će biti pripremljeno osvježenje.
"U suradnji s Dječijom misijom BiH dogovorili smo paketiće za našu dječicu u vidu igračaka i školskog pribora. Naravno i MZ Bare će nadodati slatkiše kako bi paketići zaista bili potpuni. Za one nešto starije ćemo pripremiti vino, a sve posjetitelje pozivamo na pridržavanje epidemioloških mjera i preporuka kriznog stožera." - izjavila je predsjednica MZ Bare, Blaženka Adžaip.
KK/notra.ba

