
Od 156 novozaraženih njih 93 je od ranije u samoizolaciji i pripadaju obiteljskim klasterima ili su kontakti ranije oboljelih, priopćeno je iz Zavoda za javno zdravstvo ŽS.
Hospitalizirano je ukupno 275 pacijenata, od čega je 196 u izolatoriju Podhrastovima i ostalim klinikama na KCUS-u, dok je u Općoj bolnici "Abdulah Nakaš“ 79 pacijenata. Na respiratoru se nalazi pet osoba.
S bolničkog liječenja u posljednja 24 sata otpuštena su 32 pacijenta.
U Županiji Sarajevo trenutno je aktivno 2.127 slučajeva, a prema rješenju inspekcije nakon preporuke Ministarstva zdravstva u izolaciji se nalazi 2.501 osoba.
Hospitalizirano je ukupno 275 pacijenata, od čega je 196 u izolatoriju Podhrastovima i ostalim klinikama na KCUS-u, dok je u Općoj bolnici "Abdulah Nakaš“ 79 pacijenata. Na respiratoru se nalazi pet osoba.
S bolničkog liječenja u posljednja 24 sata otpuštena su 32 pacijenta.
U Županiji Sarajevo trenutno je aktivno 2.127 slučajeva, a prema rješenju inspekcije nakon preporuke Ministarstva zdravstva u izolaciji se nalazi 2.501 osoba.
Klix.ba

