
Za dva dana počinje 37. Božićni malonogometni turnir u Novom Travniku, a danas je u 13:00h u Gradskoj dvorani održan ždrijeb ekipa.
Nakon ždrijeba utvrđen je i raspored susreta, a turnir otvaraju ekipe Moja zemlja Bučići i KŠD Glavica.
Sve informacije možete pratiti na facebook stranici Božićni Malonogometni turnir, a vrijedi napomenuti kako su organizatori turnira: Udruga "Moja Zemlja" Bučići i JP ORŠK.
Notra.ba

