
Za dva dana počinje 37. Božićni malonogometni turnir u Novom Travniku, a danas se u 13:00h u Gradskoj dvorani održava ždrijeb ekipa.
Ekipe koje se natječu su:
MNK Putićevo
Mladež HDZ BiH Novi Travnik
KŠD Glavica
Moja Zemlja Bučići
Ecos Romari
NK Vitez
TiOil
Caffe City Uskoplje
MZ Stojkovići
Veterani - Josko Company
Apotekari Busovača
Caffe Club Sport Novi Travnik
Sve informacije možete pratiti na facebook stranici Božićni Malonogometni turnir, a vrijedi napomenuti kako su organizatori turnira: Udruga "Moja Zemlja" Bučići i JP ORŠK.
Notra.ba

