
Danas je na Trgu Domovinskih žrtava u Novom Travniku započeo Advent. Građani Novog Travnika su u velikom broju oživjeli grad i ovo božićno vrijeme dodatno uljepšali.
Razne slastice, napitci, kobasice i ostale stvari su bili potpuno besplatni, a i kuhano vino koje je na hladnom vremenu itekako dobrodošlo. Pored toga skupljani su dobrovoljni prilozi u humanitarne svrhe, a građane su zabavljali: KUD "Stari hrast 2000", Novotravničke mažoretkinje i drugi glazbeni gosti.
Prelijepo ukrašeni Trg "preplavili" su najmlađi Novotravničani, a upravo su za njih bili osigurani paketići.
U nastavku pogledajte kako je sve to izgledalo:

















KK/notra.ba

