
Udruga građana "Svjetlo" iz Viteza po deveti put priprema humanitarnu izložbu "Probudimo Božić u nama".
Radost Božića je veća ukoliko je podijelimo s drugima, a blagdani bi trebali biti razdoblje mira, sreće i boljeg međusobnog odnosa, kao i pomaganja drugima.
Kako teku pripreme za ovu humanitarnu izložbu možete pogledati u prilogu RTV HB
Notra.ba

