
U Novom Tranviku će se od 15. do 23. prosinca održati 37. malonogmetni Božićni turnir.
Oragnizatori ovogodišnjeg turnira su JP Oršk i Udruga "Moja zemlja" Bučići. Prvoplasiranu ekipu očekuje vrijedna nagrada od 2. 000KM, a ni nagrade za preostala mjesta nisu zanemarive. Zanimljivost je da se nagrađuje i neslavno četvrto mjesto sa 100KM.
Turnir je pozivnog tipa i sudjeluje 12 ekipa, a što je najvažnije za naglasiti turnir će se održati bez publike i u skladu sa svim mjerama kriznog stožera kako se ne bi ugrozila epidemiološka situacija.
Notra.ba

