
Poređenja radi, jučer je u Sarajevu bilo 309 zaraženih nakon testiranja 841 uzorka, saopćeno je iz Zavoda za javno zdravstvo ŽS.
Od 299 novozaraženih njih 181 je od ranije u samozilaciji i pripadaju porodičnim klasterima ili su kontakti od ranije oboljelih.
Od 299 novozaraženih njih 181 je od ranije u samozilaciji i pripadaju porodičnim klasterima ili su kontakti od ranije oboljelih.
Broj hospitaliziranih jutros iznosi 378, a u protekla 24 sata iz bolnice je izašlo 28 pacijenata. Na KCUS-u je hospitalizirano 286 zaraženih, a u Općoj bolnici 92. Na respiratorima se nalazi sedam osoba.
U Županiji Sarajevo je aktivno 5.515 slučajeva, a 6.598 osoba je u samoizolaciji.
U Županiji Sarajevo je aktivno 5.515 slučajeva, a 6.598 osoba je u samoizolaciji.
Klix.ba

