
"Zahvalan biračima koji su mene podrzali kao i svim biračima koji su danas iziŠli. Vjerujem u Novi Travnik kao Mjesto za sve", izjavio je Dujo za Dnevnik.ba.
Stjepan Dujo, novi načelnik općine Novi Travnik, kratko je komentirao izbornu pobjedu, za Dnevnik.ba.
"Zahvalan biračima koji su mene podrzali kao i svim biračima koji su danas iziŠli. Vjerujem u Novi Travnik kao Mjesto za sve", izjavio je Dujo za Dnevnik.ba.
Neće biti lako, navodi, ni jednostavno, ali promjena će zasigurno donijeti novu stranicu za sve ljude u Novom Travniku.
"Ne mogu zaboraviti potporu svih ljudi ovdje u Novom Travniku ali i svih Novotravničana u inozemstvu čiji cće glasački listići tek pristizati", kazao je Dujo.
Stjepan Dujo, kandidat HNS-a BiH za načelnika Novog Travnika pobijedio je u izbornoj utrci trojicu protukandidata. Dujo je, podsjetimo, na prošlim izborima 2018. grubo pokraden kada mu je nestajalo 112 glasova iz dijaspore koje SIP nije htio zbrojiti.
G.L. / Dnevnik.ba

