
U srijedu je u novotravničkoj župi Bučići svečano proslavljen blagdan Svetog Martina, zaštitnika i patron župe Bučići.
Sveto misno slavlje predvodio je fra Damir Pavić, uz koncelebraciju 20tak župnika iz cijele Lašvanske doline.
Fra Pavić je u svojoj propovijedi istaknuo kako je molitva i vjera u Isusa Krista ta koja nam treba biti gorivo za život. Da imamo ljubav prema Bogu, bližnjemu, te da živimo od molitve, zaključio je fra Pavić.
Više možete pogledati u video prilogu RTV HB
Notra.ba

