
Broj oporavljenih u protekla 24 sata je veći za 113. Nažalost, od jučer je preminulo osam osoba, saopćeno je iz Zavoda za javno zdravstvo ŽS.
Trenutno su u Sarajevu hospitalizirane 174 osobe. Od toga je 96 pacijenata na KCUS-u, a 78 u Općoj bolnici. Na respiratorima se trenutno nalazi šest osoba.
Iz izolatorija je u protekla 24 sata otpušteno 12 osoba.
U Županiji Sarajevo aktivno je 5.613 slučajeva, dok se u samoizolaciji nalazi 5.415 osoba.
Trenutno su u Sarajevu hospitalizirane 174 osobe. Od toga je 96 pacijenata na KCUS-u, a 78 u Općoj bolnici. Na respiratorima se trenutno nalazi šest osoba.
Iz izolatorija je u protekla 24 sata otpušteno 12 osoba.
U Županiji Sarajevo aktivno je 5.613 slučajeva, dok se u samoizolaciji nalazi 5.415 osoba.
Klix.ba

