
Sinoć je u kongresnoj dvorani Franšiznog centra u Vitezu održava Večer folklora u Prstenu u organizaciji Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata "Prsten" Vitez.
Članovi HKD "Napredak" Vitez nastupili su s dvije točke i to Napretkov mješoviti ansambl, koji je izveo završno kolo iz opere "Ero s onoga svijeta" skladatelja Jakova Gotovca, pod ravnateljem prof. Gordane Mišković i folklorna sekcija, koja je izvela banatsku trojku pod vodstvom voditelja sekcije, gospodinom Zoranom Kupreškićem.
Kulturni sadržaj večeri uz poštivanje svih epidemioloških mjera upotpunili su i Braća Bralić iz Travnika s glazbenim točkama, KUD Kralj Tomislav iz Tolise i KUD Rodoč iz Mostara.



Viteški.ba

