
U Ulici Ljudevita Gaja u Novom Travniku asfaltiran je dio puta i pristup garažama. Naime, građani koji žive u ovom djelu grada su imali velike probleme jer je praktički bilo nemoguće otvoriti garažu i normalno parkirati automobil.
Radovi su još uvijek u tijeku, a za njih su zaslužne molbe građana ovog dijela grada jer su potaknuli Općinu Novi Travnik da im olakša svakodnevni život, na što se do sada iz Općine nisu osvrtali. Jednako tako nitko iz općinskih vlasti nije došao nadgledati radove napominju stanari okolnih zgrada.
Radove izvodi poduzeće "Dobojputevi", a radove možete pogledati u našoj galeriji:




Više informacija će biti poznato kasnije.
KK/notra.ba

