
Jučer je na našem portalu objavljen zanimljiv članak o lažnim limenim policajcima pored puta kod mjesta Stojkovići.
Naime, vozači su upravo zbog njih smanjivali brzinu i regulirali promet na tom dijelu magistralog puta.
Lažni policajci su podijelili građane Novog Travnika jer su neki bili ZA s obzirom da su vozači smanjivali brzinu i time podigli razinu sigurnosti u prometu, dok su drugi bili PROTIV jer vidjeti policajca pored puta u posljedni tren nije nikome svejedno. Kako god bilo i koja god strana bila u pravu jedno je sigurno, a to je da policajaca više nema.
Kao što su misteriozno postavljeni, tako su i nestali. Kako neslužbeno doznajemo od strane naših čitatetelja lažni policajci su "uredno" iskopani i od tada im se gubi svaki trag.



KK/notra.

