
Prije par dana smo pisali o izgradnji Street Workout Parka u Novom Travniku. Naime, ideja nekoliko mladih ljudi našega grada sada je već realizirana.
Konstrukcija Street Workout Parka je završena, a danas su rađeni radovi u vidu varenja i osiguravanja kontrukcije. Tomas Barbić i ostali idejni začetnici ovoga parka su iznimno sretni i zahvalni svima koji su pomogli na bilo koji način kako bi svoju ideju sproveli do kraja.
Jedino što za sada ostaje je postavljanje podloge, a dečki će već to samoinicijativno uraditi postavljanjem šljunka. Ovo je pozitivna priča mladih ljudi našega grada koji nastoje živjeti sportski život i graditi sebe kroz sport. Jednako tako najavili su i aktivno vježbanje i pokazivanje izvođenja određenih vježbi za sve Novotravničane koji izraze želju trenirati s njima.
Mlade ljude Novog Travnika treba podržati jer svijet ostaje na njima, a sve što rade, rade sebi u zaostavštinu.


KK/notra.ba

