× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • KORONAVIRUS

ba763338af1919bcd8c430bdedef987f XL

Odluka da sve bolnice u FBiH moraju 30 posto kapaciteta staviti na raspolaganje za oboljele od Covida-19, nije teško pala JU Bolnica za plućne bolesti i TBC Travnik koja je od početka pandemije 70% svojih kapaciteta odredila za ovu namjenu.

Naime, iako umorni i iscrpljeni još uvijek podnose teret cijele situacije i neće dozvoliti kolaps bolnice, kazao je za Travnik.ba ravnatelj bolnice prim. dr. Emir Abdulović.

"Trenutno se u bolnici nalazi 47 pacijenata, broj u posljednjih petnaest dana varira između 45 i 55. Bolnica je dobro snabdjevena sa zaštitnom opremnom i lijekovima ali nedostaje kadra. Jedna ovako mala bolnica već 8 mjeseci podnosi veliki teret i svi smo preumorni i iscrpljeni. Zaposlili smo nešto novih radnika, zapošljavat ćemo i dalje, ovako kompenziramo sve češće obolijevanje radnika u bolnici. I dalje ćemo se truditi i nećemo dozvoliti kolaps" – kaže Abdulović.

Travnickivjesnik.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više