
Danas je na Vlašiću postavljena i markirana planinarska staza Konjska - Devećani u organizaciji Planinarskog društva "Paklarske stijene" Travnik i Turističke zajednice ŽSB. Ideja je potaknuta od strane lokalnih planinara koji su poručili da ništa nije teško uz dobru ekipu.
U narednom razdoblju obilježit će se staze: Devećani - Santić i Travnik - Konjska. Također su ponovno postavljene i planinarske table projekta Via Dinarica koje su bile porušene uslijed jakih udara vjetra.
Organizatori su zahvalni svima koji podržavaju njihove inicijative, a osobito poduzećima koji s tehničke strane u vidu ljudskih kapaciteta i opereme pomažu naprijeđenje planinarske infrastrukture na Vlašiću.
Notra.ba

