
Kandidat za načelnika Novog Travnika Stjepan Dujo i kandidati HDZ-a BIH za Općinsko vijeće Novog Travnika razgovarali su danas s građanima unatoč lošem vremenu.
Građani su uz topao čaj i promo materijal imali mogućnost razgovarati s HDZ-ovim kandidatom i time zapravo uvidjeti što nudi predizborna kampanja.
Unatoč lošem vremenu veliki broj građana se odazvao na druženje i ugodni razgovor, a kišovito i prohladno vrijeme ublaženo je toplim napitkom kojeg su pripremile članice Zajenice žena KKK Novi Travnik.






KK/notra.ba

