
Na dan Svih svetih 31. listopada u 16:00h ispred zgrade Općine Novi Travnik na Središnjem spomen obilježju bit će položeni vijenci i zapaljene svijeće u spomen na svih 226 poginulih branitelja HVO-a u Domovinskom ratu, te 44 civila.
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočit će Udruge proistekle iz Domovinskog rata, predstavnici Općine, predstavnici vojske, Odjel braniteljsko-invalidske skrbi, Odjel Obrane, Predstavnici političkih stranaka s Hrvatskim predznakom, Predstavnici vojske i ostali.
Iz udruge DVDR-a HVO-HB Novi Travnik pozivaju sve građane da dođu i odaju počast stradalim sugrađanima i da se zapravo prisjete žrtve Hrvata koju su podnijeli za vrijeme rata.
Notra.ba

