
U ulici Ruđera Boškovića jutros oko 10 sati dogodila se lakša prometna nesreća u kojem su sudjelovali dostavno vozilo marke Volkswagen Polo i Škoda Fabia.
Ozlijeđenih na svu sreću nije bilo, a vozači su do dolaska policije razmijenili Europski izvještaj o prometnoj nesreći.
Vozače pozivamo na oprez zbog iznimno mokrih i skliskih kolovoza, te je sukladno tome potrebno držati rastojanje među vozilima.


KK/notra.ba

