
Svake godine se tradiocionalno obilježavaju "Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje" u Osnovnoj školi "Novi Travnik". Ove godine naravno zbog koronavirusa i pridržavanja svih mjera koje propisuju zakonske regulative u vodstvo škole su željeli biti odgovorni, te su sve aktivnost otkazane.
Ipak, prostorije škole su ukrašene jesenjim plodovima unatoč koroni, a jedino ostaje nada kako će se sljedeće godine "Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje" vratiti tradiocionalnom održavanju i obilježavanju.


KK/notra.ba

