
Na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) tijekom protekle noći testirano je 198 uzoraka na koronavirus. Od ovog broja, 16 uzoraka je pozitivno na infekciju COVID-19.
Najveći broj novozaraženih osoba je u Sarajevskoj županiji, njih deset.
Tri osobe pozitivne na COVID-19 su iz Travnika, a po jedna je iz Ustikoline, Bužima i Bihaća.
U izolaciji Klinike Podhrastovi trenutno je hospitalizirano 26 pacijenata. Od tog broja šest pacijenata je na intezivnoj njezi.

