× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • TEŠKO STANJE
Screenshot 20200924 122356 Facebook 660x330
 
Lječilište Reumal u Fojnici u teškom je stanju, zbog smanjenja obujma poslovanja i drugih problema poduzeću koje zapošljava 400 radnika prijeti gašenje. O sudbini Reumala sutra će raspravljati Općinsko vijeće Fojnice.
 
Lječilište Reumal Fojnica je ustanova za medicinsku rehabilitaciju i rekreaciju koja godišnje ostvari 150 tisuća noćenja, te kao takva predstavlja brend po kojem je Fojnica poznata u BiH i okruženju, stoji u najavi sutrašnje sjednice.

 

Osim toga, Lječilište Reumal zapošljava oko 400 radnika koji svojim radom prehranjuju obitelji. Međutim, nagomilani financijski problemi, pojava pandemije koronavirusa, tužba dijela radnika i nedovoljna briga vlasti, doveli su ovaj objekt pred zatvaranje, a samim tim i 400 radnika moglo bi ostalo bez posla.

 

Uprava Lječilišta Reumal uputila je osnivaču Općinskom vijeću Fojnica, zahtjev za održavanje hitne vanredne sjednice, a ona će se održati u petak, u 10 sati, u sali Općine Fojnica, s jednom točkom dnevnog reda:

 

1. Aktualno stanje Lječilišta Reumal – ugroženost nastavka poslovanja uslijed izvršnih postupaka po tužbama radnika i smanjenog obujma poslovanja izazvanog pandemijom koronavirusa.

Klix.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više