
U Nedjelju je na stadionu u Pribilovićima odigran revanš susret između ekipe Pribilovići i ekipe iz "gornjeg kraja Leutara" Okupljanje je počelo kao i uvijek poslije sv.pučke mise od 13:00 sati. Ekipa iz Pribilovića bila je bolja u oba navrata međutim rezultat je bio u drugome planu. Svrha svega ovoga bilo je druženje, sklapanje nekih novih prijateljstava i obnavljanje starih. Nakon glavne utakmice između spomenutih ekipa odigrano je još nekoliko zanimljivih utakmica. Snage su odmjerili veterani protiv mladih snaga. Veterani su se prisjetili starih dana i stare slave. Dodajmo da je rezultat u tome susretu završio u korist veterana uz malu pomoć sudca i gledatelja. Dan je protekao lijepo uz pjesmu i veselje koje je potrajalo do dugo u noć.
-Zahvale svima koji su se odazvali ovome druženje poručuje ekipa iz Pribilovića. Vidimo se nekom drugom prilikom!
notra.ba

