
Prema naselju Zubići, općina Novi Travnik bačen je leš teleta na nepristupačnom mjestu. Ni divlje životinje koje bi prirodnim procesima razgradile leš, ni stanovnici ovog mjesta koji bi ga uklonili ne mogu doći do ovog mjesta, a leš je u stanju raspadanja.
Ovakav sramotan čin je za svaku osudu, a moguće i širenje zaraze. Budimo odgovorni i savjesni, osobito danas kada se svijet nalazi na kušnji koronevirusa i drugih zaraza.
Kako nam javljaju naši čitatelji, leš je tu nekoliko dana.
KK/notra.ba

