
Počele su mise po grobljima i jesenski blagoslov. Mnoštvo vjernika iskoristilo je lijep i sunčan nedjeljni dan za misu na Komardi, župa Bučići. Svetu misu predvodio je župnik Fra Marinko Didak.
Okupljeni vjernici su posjetili grobove svojih najmilijih, a nakon Svete mise domaćini su u svojim kućama kao u 'starija doba' ručkom dočekivali užinare.
notra.ba

