× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
ferro pack 2026 5 mj
kiseljak open 2025
  • SERIJA 250

l_a0576b955114c18ca9706bbfa3b0854c.jpg

Bosanskohercegovački tenisač Damir Džumhur poražen je u osmini finala ATP turnira serije 250 "BNP Paribas Fortis European Open" koji se igra od 13. do 19. listopada u Bruxellesu, u vrijednosti 706,850 eura. 

Džumhur, trenutno 67. igrač ATP liste, nakon skoro tri sata igre i velike brobe izgubio je od drugog nositelja turnira i 13. igrača svijeta, Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea s 2:1 u setovima, odnosno rezultatom 7:6(3), 6:4 i 7:6(5). 

Sarajlija je u prvom kolu bio bolji od Talijana Federica Cine rezultatom 6:7(5), 6:2 i 7:6(3).

Auger-Aliassime će u četvrtini finala igrati protiv boljeg iz duela između Nizozemca Botic van de Zandschulpa i Amerikanca Eliota Spizzirrija.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više