× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • ČAK 1:4

l_af1339b49e96a2aaa34f16fccf8b82cd.jpg

Nogometaši Borca poraženi su večeras u Banjoj Luci od ekipe Santa Colome s 1:4, u prvom meču prvog pretkola Konferencijske lige.

Viceprvak Bosne i Hercegovine važio je za apsolutnog favorita uoči večerašnjeg meča, ali su gosti iz Andore očitali pravu lekciju izabranicima trenera Mladena Žižovića i ostvarili ubjedljivu pobjedu.

Santa Coloma je imala tri gola prednosti već nakon 40 minuta golovima Leona (29.), Cistera (33.) i Virgilija (40.), a na 4:0 povisio je Leon svojim drugim golom u 66. minuti. Jedini pogodak za Borac postigao je Kulašin u 71. minuti.

Uzvratni susret igra se za sedam dana u Andori.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više