× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • BH. KAPETAN

b_241027076.webp

Fenomenalni Edin Džeko je danas postigao deseti gol ove sezone za Fenerbahče.

Fenerbahče u ovim trenucima igra susret desetog kola turske Super Lige protiv Bodrumspora, a Džeko je postigao pogodak za 2:0.

Prvi pogodak na susretu je u 17. minuti postigao Youssef En Nesyri, a Džeko se u strijelce upisao u 55. minuti kada je izašao sam pred vratara gostiju na dodavanje Sofyana Amrabata i rutinski pogodio.

Džeki je ovo bio šesti pogodak u turskom prvenstvu u devetom nastupu, a na svom kontu ima i četiri pogotka iz isto toliko susreta u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

Džeko ima i tri odigrana susreta u Europskoj ligi, što znači da je ove sezone ukupno u svim natjecanjima postigao 10 golova iz 15 utakmica.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više