× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
kiseljak open 2025
  • PARIZ

l_2cf691d72b81549c29ae9076593849e5.jpg

Šestog dana natjecanja na Olimpijskim igrama u Parizu u srijedu, 31. srpnja na borilišta izlaze dvije bosanskohercegovačke predstavnice, plivačica Lana Pudar u kvalifikacijama utrke na 200 m delfin, te judašica Aleksandra Samardžić, u eliminacijama kategorije do 70 kg. 

Natjecanja u judou u kategoriji do 70 kg počinju od 10 sati, a borba Aleksandre Samardžić će biti treća po redu. Protivnica bh. natjecateljice na startu olimpijskog turnira bit će predstavnica Danske.

Plivačke kvalifikacije na 200 metara delfin su na rasporedu od 11:46 sati, a Lana Pudar će u svojoj najjačoj disciplini plivati u prvoj grupi. 

Polufinale u ovoj disciplini je večeras od 20:45 sati, a finale 1. kolovoza u 20:30 sati.

Od bh. sportaša na Olimpijadi u Parizu do sada su nastupili plivač Jovan Lekić u disciplini 400 m slobodno, koji je kvalifikacijama postigao 30. vrijeme, dok je Lana Pudar u disciplini 100 m delfin u kvalifikacijma postigala 17. vrijeme i nije izborila nastup u polufunalu.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više