× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • LIGA PRVAKA

428183465_917308313099577_2790718530759035676_n.jpg

Nogometaši Lazija pobijedili su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na stadionu Olimpico ekipu Bayerna rezultatom 1:0 te su tako stekli solidnu prednost uoči zvrata koji će se igrati u Njemačkoj.

Bayern je žestoko krenuo u ovom susretu i već u prvih sedam minuta imao je dvije dobre prilike preko Kimmicha i Kanea.

I u nastavku prvog poluvremena Bayern je bio bolja ekipa, a najbliži golu bili su potom Sane i Musiala, ali jednostavno nisu pronalazili put do okvira protivničkog gola. S druge strane, Lazio je zaprijetio u 22. minuti, ali je šut Luisa Alberta otišao iznad grede.

Drugo poluvrijeme počelo je sjajnom obranom Neuera nakon udarca Isaksena.

U 67. minuti Upamecano je napravio žestok start pa mu je sudac Letexier pokazao izravan crveni karton, a Laziju je dosudio jedanaesterac. Siguran s bijele točke bio je Immobile za eksploziju na Olimpicu.

Do kraja utakmice više nije bilo većih uzbuđenja pa se ni rezultat nije mijenjao. Ostalo je konačnih 1:0 za Lazio.

Uzvrat između Bayerna i Lazija igra se u Njemačkoj 5. ožujka. 

Rezultat i strijelac:

Lazio - Bayern 1:0 (Immobile pen. 69')

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više