
Omladinski pogon Nogometnog kluba Novi Travnik ove sezone radi odličan posao, a posebno u selekciji pionira koji do ovog vikenda nisu znali za poraz..
U 13. kolu lige NS SBŽ Novotravničani su snage odmjerili s vrlo jakom ekipom NK Romari.
Gosti iz Viteza su bolje ušli u susret jer su već u 26. minuti došli do pogotka, no dečki iz Novog nisu odustajali. Ipak, na odmor se otišlo s minimalnom prednošću Romarija od 0:1.
U nastavku je Novi potpuno proigrao, dobio priliku poravnati rezultat iz jedanaesterca, no lopta jednostavno nije htjela u gol. Novotravničani su propustili veliki broj odličnih prilika, no nekada je u nogometu sreća na vašoj strani, a nekada ne.
Susret je završen s minimalnom pobjedom NK Romari, a pioniri Novog Travnika i dalje su prvi s 3 boda prednosti.
Svaki poraz nova je lekcija!
Notra.ba

