
Odbojkašice OK Victorija Novi Travnik upisale su dvije nove pobjede u okviru 9. kola Sport GMS Omladinske odbojkaške lige SBŽ-a..
Pobjede su ostvarile selekcije kadetkinja i pionirki, dok su selekcije juniorki i predpionirki poražene od odgovarajućih selekcija OK "Sloga".
Već sljedeći vikend novotravničke odbojkašice igraju derbi susret protiv ekipe OK "Vitez", nakon čega slijedi Final four za najbolje ekipe županije ovih kategorija.



