
Nezaustavljivi zmajevi Košarkaškog kluba Novi Travnik danas su u Vitezu odigrali tri utakmice i iz svake su izašli kao uvjerljivi pobjednici..
Pobjede su ostvarile ekipe juniora i pionira protiv ekipe KK "Never Stop" Donji Vakuf, dok je ekipa seniora slavila protiv ekipe KK "Bosna" iz Kalesije.
Naši dečki su bili silno motivirani i puni energije, što se dalo vidjeti i na terenu. Posebno je potrebno istaknuti pobjedu ekipe juniora koji su od 13 odigranih utakmica ove sezone pobijedili 12.
Kao i svaki put do sada Novotravničani su pokazali zavidan stupanj borbenosti, truda i požrtvovnosti.
Iz kluba poručuju samo jedno: "Svi smo JEDAN NOVI, idemo dalje, idemo još jače i bolje!"


Notra.ba

