
Sinoć je u NBA ligi odigrano 5 susreta, a Philadelphia je doživjela novi poraz i to na gostovanju kod Portland Trail Blazersa.
76ersi su upisali su upisali osmi poraz, dok su domaćini upisali četrnaestoupobjedu. Do ove pobjede predvodio ih je sjajni Lillard sa 30 poena, 2 skoka i 7 asistencija, a odličan je bio i Anthony sa 24 poena i 2 skoka. Turčin Kanter je upisao double-double uz učinak od 10 poena i 14 skokova. Kod poraženih 76ersa ponovno odličan bio je Embiid sa 35 poena, 9 skokova i 3 asistencije, dok je Simmons upisao double-double uz učinak od 23 poena, 11 skokova i 9 asistencija. Susret je završen sa 118:114 u korist ekipe iz Portlanda. Blazersi su se ovom pobjedom učvrstili na petom mjestu Zapada, dok su 76ersi i dalje prva momčad Istoka.
Golden State Warriorsi upisali su vrijednu pobjedu protiv ekipe Orlanda na svom terenu sa 111:105. Prvo ime susreta svakako je Curry koji je upisao 10 trica, a ukupno je postigao 40 poena, 8 skokova i 5 asistencija. U dresu domaćina Oubre je upisao double-double uz 17 poena, 10 skokova i 4 asistencije. Kod Orlanda je najbolji bio Nikola Vučević sa 25 poena, 13 skokova i 5 asistencija. Double-double upisao je i Ennis sa 17 poena i 10 skokova. Warriorsi su osma momčad lige i s ovakvi izdanjima Currya itekako imaju priliku za Playoff. Orlando je sedamnaestim porazom tek trinaesta momčad Istoka.
Rezultati ostalih susreta:
Boston Celtics - Toronto Raptors 120:106
Houston Rockets - Miami Heat 94:101
Detroit Pistons - Indiana Pacers 95:111
KK/Notra.ba

