× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • LA LIGA
 
Atletico je poveo u 9. minuti kada je pogodio Diego Costa, a potom je Saul samo sedam minuta kasnije promašio penal.

Angel Correa je u 47. minuti povisio na 2:0. Potom je u 65. minuti Joao Felix pogodio za 3:0, a onda je na scenu stupio Suarez.

Urugvajac je u igru ušao u 70. minuti i za samo 20-ak minuta na terenu je dva puta pogodio i jednom asistirao.

Najprije je dodao Marcosu Llorenteu u 73. minuti za 4:0, a potom mu je Llorente uzvratio asistencijom u 85. minuti kada je Suarez rutinski glavom pogodio za 5:0.

Na 5:1 je smanjio veteran Jorge Molina u 87. minuti susreta, a konačnih 6:1 postavio je Suarez u 90+4. minuti susreta.
 
Klix.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više