× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre

nsbih.jpg

Odigrano je posljednje ovosezonsko kolo BHT Premijer lige. Prije ovog kola sve je bilo poznato, Sarajevo je prvak, a u Europu će još Zrinjski, Široki Brijeg i Željezničar.

U 33.kolu nastupe su ubilježila i trojica Kiseljačana.

Nikola Baban po prvi put se našao u početnoj postavi Čelika. Zeničani su na Bilinom polju remizirali odigravši 1-1 sa Širokim Brijegom, a Kiseljačanin je odigrao cijeli susret. Baban je ove sezone odigrao 5 utakmica, ili 152 minute. S druge strane, Stipo Marković igrao je od 65.minute, kada je zamijenio Vukoju. Marković je odigrao čak 32 utakmice za Široki,ili 2761 minuta. Zabio je jedan pogodak i dvaput asistirao.

Mladost je savladala Krupu 3-1.Petar Bojo odigrao je cijeli susret u crvenom dresu. I Bojo je nastupio 32 puta ove sezone, ili 2331 minutu. Triput je zabio i triput asistirao.

Zrinjski je remizirao bez pogodaka u gostima kod Zvijezde. Marin Galić nije igrao za goste. Galiću istječe ugovor na ljeto te će napustiti Mostar. Galić je u PL nastupio 24 puta(1869 minuta), jednom zabio i dvaput asistirao.

BM/Artinfo.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više