
Već drugu godinu Dive su svojim koncertom obogatile odličan program koji su organizatori pripremili. Ove godine uz Dive je bio i profesor Josip Popović u ulozima korepetitora. Svoj poseban pečat, pored profesora Popovića, koncert su dali i Matea Popović – mlada violinistica, učenica 6. razreda Osnovne glazbene škole, te Joško Grebenar, student Muzičke akademije u Sarajevu na odsjeku za saksofon.
"Velika hvala profesoru Popoviću na ogromnoj podršci i svim članovima u čelu s voditeljicom profesorom Nanarelom Bajo. U sve ovo uloženo je jako puno truda i odricanja kako bi bio što kvalitetniji. Nadamo se da će se ovaj niz koncerata održavanja u Busovači nastaviti iu budućnosti" , kazale su Dive.
Članica Diva, Ilijana Budimir, tijekom programa zahvalila se predsjednici FBiH gospodinu Marinku Čavari koji je bio financijska potpora u snimanju druge autorske pjesme „Uz tebe smo Bosno i Hercegovino“ za koju je tekst i glazbu napisala članica Diva Ivana Janko Stupar. Također se zahvalila i organizatorima, posebno Suzani Krišto koja je također svojim radom uvijek uz Dive.
Notra.

