
U jutarnjim satima zaprimljena je dojava o postavljenoj eksplozivnoj napravi u Srednjoj školi Vitez, nakon čega su poduzete žurne sigurnosne mjere..
Učenici i djelatnici škole su odmah evakuirani u skladu s propisanim procedurama. Na teren su izašli pripadnici policije koji trenutno vrše detaljan pregled prostora kako bi se utvrdile sve okolnosti ove dojave.
Za sada nema informacija o eventualnoj stvarnoj opasnosti, a više detalja bit će poznato nakon završetka policijskog očevida.
Notra.ba

